loading

Ateş Otomotiv, General Motor Türkiye Ltd Şirketi'nin Opel otomobilleri Türkiye'de montaj ve pazarlamaya başladığı 1989 yılından sonra, şirketimizin girişimiyle bölge bayiliği alınmış olup, 1991 yılında otomotiv sektöründe hizmet vermek üzere Ordu' da faaliyetine başlamıştır.

1991 yılında otomotiv alanında faaliyete başlayan ilk şirketlerinden biri olan Opel, 52 Kişilik çalışma ekibiyle hızla büyüyerek Ordu ve çevre illerde hizmetlerine devam etmektedir. 2006 ve 2007 yıllarında Satış Bölge birinciliği, 2008-2010 yılları arasında Satışta bölge birinciliği, kuruluşundan bu yana Müşteri memnuniyet anket sonuçlarında Türkiye ortalamasının üzerinde gösterdiği performans ve 2010 yılı % 96 müşteri memnuniyeti şirketi bugünkü başarısına taşımıştır. Türkiye genelinde 7. sırada olan markamızı bölgede 2. sıraya taşıyarak % 175 başarı, İl performansına göre de % 27 lik Pazar payı elde etmiştir

Ateş, sürekli kendini yenileyen yapısı, teknolojiyi en üst seviyede kullanma isteği, müşteri odaklı hizmet anlayışı, elde etmiş olduğu bilgi ve 21 yıllık tecrübeli yetişmiş uzman kadrosu ile; kaliteli satış ve servis hizmeti vermeyi kendisine amaç edinmiştir.

Kurumsallaşmanın gereklerini yerine getirebilmek ve müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için organizasyonumuzu devamlı geliştirmekteyiz. Gelişen piyasa ve dünya şartlarına hazırlıklı olmak ve Opel Standartlarındaki hedeflerimize ulaşmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. "Müşteri memnuniyetine maksimum önem veren Opel Bayisi" olma amacımızı gerçekleştirmek için çalışmalarımız devam edecektir.

Ufuk ATEŞ
Yönetim Kurulu Başkanı 

Sayfanın başına dön